Fotografi i pazakontë, kujdes kur ta shihni nëpër rrugët e Tiranës

24 Mars, 14:42

Brian Hoxha, fotografi i pazakontë i cili fotografon njerëz të rastësishëm në rrugët e Tiranës dhe i kthen ato në histori njerëzore duke u bërë shumë viral në instagram dhe rrjete sociale. Fotografi rrëfen si lindi ky pasion i trashëguar nga i ati, për të "dokumentuar" jetën, të gjithë personazhet e objektivit të tij janë njerëz nga përditshmëria jonë. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha