Gatimi - Tiramisu dhe sallate me karkaleca deti Pj.2

10 Prill 2018, 10:51

Gatimi - Tiramisu dhe sallate me karkaleca deti Pj.2, zonja Tefta dhe Chef Fjori Miraka sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV Pj.2

Programe të tjera

Shiko të gjitha