Gjendet Sajmir Shijaku, babai konfirmon lajmin në “Pa Gjurmë”: Zbritëm nga makina dhe nga larg tha: Ky është babai im!

5 Maj, 17:57 | Përditesimi i fundit: 2021-05-05 18:19:11

Rezultonte ihumbur, që prej 27 shkurtit të këtij viti gjendet Sajmir Shijaku. 51-vjecari u denoncua në emisionin ’Pa Gjurmë’ në Report TV nga babai i tij Shefqeti, ndërsa ishte larguar nga banesa e tij në zonën e Astirit në kryeqytet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha