Habit telefonuesi: Mediu nuk e dinte fare ku binte Gërdeci, ja kush ka përgjegjësi për tragjedinë

11 Maj, 11:32

Jo pak ka habitur një telefonues mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Duke folur për tragjedinë e Gërdecit zotëria tha se Fatmir Mediu nuk e kishte idenë se ku binte Gërdeci dhe se sipas tij përgjegjëse është familja Berisha. Ndiqeni mendimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha