Habit zonja nga Amerika: Masazhi im 'sekret' me krehër dhe maska antirrudhë me vazelinë

5 Prill, 14:25

Kush nuk dëshiron të duket e re përgjithmonë? Le të jemi të sinqertë, të gjithë dëshirojnë që të plaken me hijeshi, pa asnjë rrudhë në fytyrën e tyre. Dhe lëkura e pastër pa njolla dhe rrudha, rrit vetëbesimin dhe kjo është e paçmueshme. Zbuloni një përbërës thelbësor për rutinën e bukurisë që do të kujdeset për lëkurën tuaj! Nuk ka nevojë të blini kremra kundër plakjes pasi zgjidhja e këtij problemi është e fshehur në dollapin tuaj. Këtu është ilaçi sekret për të arritur lëkurë të lëmuar dhe të hidratuar mirë. Maskën me vazelinë dhe limon për të pasur lëkurë të re dhe rrezatuese na tregon sesi t’a realizojmë Xheni Fundo, e cila gjithashtu përmes lidhjes skype nga shtëpia e saj në Florida na tregon dhe masazhin “sekret” të fytyrës me krehër që ajo e praktikon pothuajse çdo ditë.