Trendet e vjeshtës/ Stilistja Anila Konomi tregon çfarë nuk duhet të mungojë në garderobën tuaj për këtë sezon

17 Shtator, 12:04 | Përditesimi i fundit: 2021-09-17 12:21:55

Ndryshimet e shpeshta të cdo sezoni bëjnë që sidomos zonjat dhe gratë të ndryshojnë garderobën e tyre shumë shpesh. Por për stilisten Anila Konomi kjo është e panevojshme pasi mjafton të bësh blerje të zgjuara dhe do të zgjasin për një kohë të gjatë në garderobë:

Prandaj ajo këshillon që të minimizojmë garderobën sa më shumë duke mbrojtur kështu edhe mjedisin nga kimikatet me të cilat prodhohen materialet që përdoren për të stiluar veshje të ndryshme, duke zgjedhur sidomos materialet organike.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha