Këshili Bashkiak sjell projektet për kryeqytetin, Veliaj: 300 km asfalt në të gjithë Tiranën që ta sjellim në terezi! Ja 4 pikat që do sjellin ndryshim

6 Shtator, 16:55 | Përditesimi i fundit: 2022-09-06 18:46:06

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka paraqitur 4 pikat që do të zhvillojnë kryeqytetit. Plani me 4 pika do të bazohet te urbanizimi, fondi për Bujqësinë, bonusi i strehimit dhe projekti për çerdhe/kopshte brenda institucioneve.

Kategori të tjera