Kompanitë e Transportit Urban ulën numrin e autobusëve, Veliaj: Bini dakord të vendosni GPS që të rimbursojmë TVSH dhe akcizën e naftës

25 Tetor, 14:35 | Përditesimi i fundit: 2021-10-25 21:15:05

Kreu i Bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj, ka bërë me dije se do të rimbursohet TVSH-ja dhe akciza e naftës për sektorin e transportit publik, por me kushtin që ata të bien dakord për vendosjen e GPS.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha