Kriza energjisë, e çmimeve dhe varfëria

9 Tetor, 07:01

 

Në një kohë kryeministri Edi Rama ka shpallur emergjencën energjetike në vend, deputeti i PD Arbi Agalliu, thotë në Report Tv në emisionin 'Pa Protokoll', se Rama nuk ka dhënë asnjë masë, por merr propozimet e demokratëve dhe i sjell ato si të tijat. Sipas tij, kjo krizë tregon keqmenaxhimin e OSHEE, vjedhjen e korrupsionin që qeveria ka bërë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha