Ku po shkojnë studentët / Të ftuar pedagogët Erion Kristo dhe Ilir Yzeiri

17 Tetor 2018, 15:32

Viti i ri Akdemik sapo ka nisur dhe ajo që vihet re është ulja e numrit të studentëve që kanë aplikuar për të hyrë në vitin e parë në Universitet. Për të diskutuar rreth kësaj çështje ndanë mendimet e tyre pedagogët Ilir Yzeiri dhe Erjon Kristo.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha