Kush do të jetë kabineti 'Rama 3' dhe poetja Açka një 'flutur' në Kuvend

24 Korrik, 08:21

Kush do të jetë pjesë Kabinetit “Rama 3” dhe prioritetet e kabinetit qeveritar ne mandatin e tretë të PS në Qeveri? Flet Kryetari i PS Tiranë, Ervin Bushati përballë analistëve Agim Baçi dhe Plator Nesturi Një poete, shkrimtare dhe gazetare në Kuvend. Flutura Açka, ky zë i elitës intelektuale nga shtatori ulet në sallën e Parlamentit. Sfidat e shkrimtares në podiumin e demokracisë. Një intervistë ndryshe me Flutura Ackën, me ndêrhyrjen në skype të Fatjona Mejdini dhe Bledian Koka

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha