Kush e kërkon legalizimin e hashashit dhe Kongresi i PS

9 Prill, 07:09

Deputetja demokrate Dhurata Çupi thotë se legalizim i kanabisit mjekësor është një plani i vjetër i Partisë Socialiste që prej vitit 2014. Në emisionin ‘Pa Protokoll’ në Report Tv, Çupi thotë se kryeministri Edi Rama e përdori Këshillimin Kombëtar si një propagandë për të arritur qëllimin e tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha