Lufta e shifrave dhe orët e fundit para Kuvendit të Berishës

11 Dhjetor 2021, 07:42

Lufta e shifrave te pjesemarrjes se delegateve ne prag te Kuvendit te thirrur nga Berisha dhe nga Basha . Pas pak debat per kuvendin e 11 dhjetorit ne 31 vjetorin e themelimit te PD. Cfare do te ndodhe neser, a do ta shkarkoje kuvendi Lulzim Bashen dhe cila eshte agjenda e parashikuar. Me Ferdinand Xhaferaj, Indrit Hoxha,Bledian Koka,Besart Logu, Grid Rroji, Besa Sharrah

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha