Maska ideale kundër njollave me vetëm 3 përbërës / Rrathë poshtë syve? Ja maska që ju shpëton

28 Mars, 15:54

Në rubrikën “Bëje vetë” në emisionin e mëngjesit “Rreze Dielli” realizojmë 2 nga maskat më virale të momentit - Maskë me zero kosto për reduktimin e rrathëve të zinj dhe syve të enjtur me vetëm 3 përbërës që ka shtëpia / Maskë pranverore me aloe vera, miell orizi dhe mjaltë për fytyrë plot shkëlqim, të hidratuar pa pore dhe pa shenja.