‘Me kallash, me kallash’, dalin video të reja nga Tik-Toku i gjyqtares në Elbasan

1 Qershor, 23:16 | Përditesimi i fundit: 2021-06-06 10:40:27

Video të reja janë bërë publike të gjyqtares Enkelejda Kapedani në Tik-Tok. Teksa drejton makinën luksoze pa rrip sigurimi, gjyqtarja shihet duke kënduar dhe dëfryer në mjet, duke shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha