Moderatorja Ori Nebiaj: Berisha në krye të PD nuk është alternativë! Duhen veprime ligjore dhe jo të 'eksituara'

6 Maj, 19:19

Moderatorja Ori Nebiaj, që aderon në strukturat e Partisë Demokratike, tha sot se Sali Berisha nuk është një alternativë për demokratët, apo shqiptaët në tërësi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha