Niada Saliasi mes kinematografisë dhe skenës së teatrit

22 Shkurt 2019, 15:18

Aktorja Niada Saliasi ndau me ne pasionin e madh per aktrimin. Ajo tha në studion e “Rreze Dielli” edhe për lidhjet e saj familjare me kete fushe, dhe faktin që është rritur në një mjedis artistësh duke qënë se të dy prindërit e saj janë piktorë. Se fundmi aktorja eshte pjese e kastit te shfaqjes "Gusht, portret familjar" e cila ka fituar edhe çmim Pulitzer.

Programe të tjera

Shiko të gjitha