Nis puna për rindërtimin e shkollës 9-vjeçare 'Emin Duraku', Veliaj: Do jetë ndër më të bukurat në rajon

7 Janar, 12:52

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj, vizituan kantierin e shkollës, rindërtimi i së cilës është financuar nga Bashkimi Europian dhe PNUD

Kategori të tjera