“Njerëzit po vriten si pula” qytetari: Më ekzekutuan shokun e ngushtë, të rikthehet ish-ministri Brendshëm

15 Maj, 09:52 | Përditesimi i fundit: 2021-05-16 11:11:44

Një qytetar nga Cërriku u bë pjesë mëngjesin e sotëm në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se i kanë vrarë shokun e ngushtë dhe se njerëzit po vriten si pula e për këtë kërkoi që në detyrë të rikthehej ish-ministri i Brendshëm duke nënkuptuar Saimir Tahirin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha