N’kohë: “Çfarë maskarai..." Aktori kërcënon gazetarin:” Kujdes kur flet për atë…Cfarë ndodhi në emision? (22 Prill 2023)

22 Prill, 20:06

‘Tre dimra’ dhe prapaskenat e shumë roleve kinematografike. Aktori Sokol Angjeli zbulon gjithçka në koridoret e teatrit të Metropolit, një intervistë spontane me gazetarin Ermal Qori!

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha