“O Ilir Meta!” Qytetari ka 15 pyetje për presidentin, “nuk jemi budallenj o Ilir!”

13 Gusht, 15:33

Ka shtruar thuajse 20 pyetje për presidentin Meta një nga qytetarët në një telefonatë që ka bërë në emsionin e mëngjesit “Shtypi i ditës dhe Ju”. Ai i ka kërkuar “llogari” kreut të shtetit duke e akuzuar për hajdutëri dhe korrupsion e ndërsa i kujtoi se populli nuk është budalla dhe di gjithcka për të gjithë, ndaj bëri thirrje për revolucion kundër klikës së politikanëve të vjetër.

Programe të tjera

Shiko të gjitha