‘Pamja më poshtëruese dhe e ligë’, Vangjeli flet për gjyqin e Salianjit: U nis si gjahtar e përfundoi në pre! Politika jonë e populluar nga 'lepuj'

4 Korrik, 18:53

I shpallur fajtor nën akuzën e ‘kallëzimit të rremë’, deputeti demokrat Ervin Salianji është përballur sot me Apelin ku ka kërkuar pafajësinë.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha