Presidenti per presidentin, (ar)miqesia me kryeministrin i ftuar Bamir Topi (

6 Qershor, 20:37

Për ish-presidentin Bamir Topi, zgjedhja e Bajram Begajt si kreu i ri i shtetit është në përputhje me Kushtetutën. Në emsionin ‘Kontrast’ në Report TV ai tha se pas ndryshimeve kushtetuese të vitit 2008 Edi Rama ka të gjithë të drejtën që të propozojë dhe zgjedhë një President nga mazhoranca.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha