Protesta e Berishës/ Boçi në ‘Pa Protokoll’: Nuk ishte vetëm politike, kishte dhe shoqëri civile! PD-ja drejt një procesi bashkimi

8 Korrik, 22:47

Në emisionin 'Pa protokoll' në Report Tv me gazetaren Anduela Ndreu, deputeti i Partisë Demokratike Luçiano Boçi, protesta e thirrur në 7 korrik nga Sali Berisha, nuk ishte vetëm një protestë politike, por dhe e shoqërisë civile.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha