Protesta te ‘5 Maji’ në Tiranë, Veliaj: Do marrin banesë edhe banorët në proces legalizimi! Disa media duan të vendosin gjoba

3 Nëntor 2021, 11:50 | Përditesimi i fundit: 2021-11-03 14:56:42

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj sqaroi sot për herë të parë se banorët e lagjes '5 maji' në Tiranë ku do ndërtohet lagja e re dhe që janë në proces legalizimi do marrin shtëpi aq metra katror sa do iu shembet.

Ndërsa ata me letra pronësie do marrim më shumë. Ai theksoi se kush kërkon të bëjë karrierë në politike më këto kauza do dështojnë, ndërsa një mesazh i dha edhe mediave që vendosin gjoba.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha