Qytetari për Flamur Nokën: “Ka ndërtuar vilë me 6 banjo në Lalz, më të madhe se Monika…”

9 Gusht, 12:24

Duke kërkuar që SPAK të nisë hetimet për pasuritë e politikanëve një qytetar u shpreh në emisionin e mëngjesit se ish-deputeti demokrat Flamur Noka ka ndërtuar një vilë të kushtueshme në Gjirin e Lalëzit që sipas tij ka 6 tualete, duke ia kaluar shtëpisë luksoze të Monika Kryemadhit që ka 12…Ai renditi edhe disa prej politikanëve që sipas tij kanë shumëfishuar llogaritë bankare dhe pasuritë në vitet e pushtetit.

Programe të tjera

Shiko të gjitha