Receta e ditës - Qofte me peshk ton dhe kek djathi me qershi / Pjesa e parë

16 Maj 2018, 09:45

Qofte me peshk ton dhe kek djathi me qershi, zonja Tefta sjell recetën e ditës në kuzhinën e Report TV / Pjesa e parë

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha