Report TV - 'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e hënë 3 qershor 2024

3 Qershor, 10:26 | Përditesimi i fundit: 2024-06-03 10:28:44

 

Titujt e gazetave për sot, nga dueli i Edi Ramës me gazetarin e Rai 3 te qeveria konsulencë nga SHBA për anti-korrupsionin e deri tek Kryemadhi jep mesazh të koduar.