Salianji në ‘Kontrast’: Bashkëpunimi Berisha-Meta pas 24 korrikut, një realitet që nuk e shmangim dot

17 Qershor, 20:26

I ftuar për herë të parë në ‘Kontrast’, deputeti Ervin Salianji komentoi interpelancën me ministrin e Brendshëm, Bledar Çuçi. Salianji tha se pikëpyetjet e tij dhe të opozitës nuk morën një përgjigje për dështimin e Operacionit Forca e Ligjit apo Vettingun në Polici. Ai e akuzoi Çuçin për neglizhencë përballë problematikave që has policia dhe sigurinë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha