Shkoi në mitingun e PD në Vlorë, zhduket më 21 prill kuzhinieri i VIP-ave

3 Maj, 19:06

Arjan Shabanaj, 50 vjeç, nga Selenica e Vlorës, i cili rezulton i zhdukur prej 10 ditësh, nuk është hera e parë që largohet nga banesa pa lajmëruar familjarët. Ai është larguar nga banesa edhe 5 herë të tjera më parë dhe në ato raste ka qëndruar te miqtë e tij në Tiranë. Mirëpo zhdukja e tij më 21 prill pasi mori pjesë në një miting të PD në Selenicë ka sjellë denoncimin e nënës së tij, e cila frikësohet se mund t'ia kenë vrarë për arsye politike. Arjan Shabanaj u kishte thënë shokëve që do të shkonte në Vlorë, por më pas është zhdukur, ndërsa tek miqtë e tij ku rrinte kur shkonte në Tiranë, thanë se nuk dinin asgjë për 50-vjeçarin. 50-vjeçari Shabanaj është i divorcuar, ndërsa një ditë më parë nëna e tij me lot në sy kërkonte që t'i gjenin të birin. Ajo shprehet se të birin ia kanë varrë për arsye politike , por kërkonte që t'i kthenin trupin, pasi shpresat e saj se 50-vjeçari është gjallë janë të pakta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha