“Shqipëria nuk bëhet me këta që janë, të vijnë intelektualët nga jashtë”, qytetari akuza SPAK-ut

10 Gusht, 13:58 | Përditesimi i fundit: 2020-08-10 14:19:15

Shqipëria nuk bëhet me këta politikanë dhe gjyqtarë që kemi. Ishte kjo akuza e një prej qytetarëve që telefonoi në emisionin “Shtypi i ditës dhe Ju” duke nënvizuar se edhe gjyqtarët e SPAK-ut janë të korruptuar dhe të lidhur me politikën ndaj nuk kanë asnjë shpresë se ky vend do të shkojë përpara.

Programe të tjera

Shiko të gjitha