'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e enjte 23 maj 2024

23 Maj, 07:57

 

Titujt e gazetave për sot, nga Dumani thotë se është ulëritëse lidhja e zyrtarëve me krimin te SPAK nis hetim pasuror për Flamur Nokën e deri tek Gjimshiti në histori,kapiteni shqiptar ngre trofeun e Europa League.