'Shtypi i Ditës dhe Ju', ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e martë 21 maj 2024

21 Maj, 08:56 | Përditesimi i fundit: 2024-05-21 08:58:03

Titujt e gazetave për sot, nga zbulohet dosja britanike e Berishës te Rama thotë se drejtësia e re është arritja më e madhe që nga 1912-ta e deri tek nga Ndoka te Martinaj e Shullazi rolet e bosëve të krimit në atentat.