'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e hënë 11 tetor 2021

11 Tetor, 08:40 | Përditesimi i fundit: 2021-10-11 08:43:13

Titujt e gazetave për sot, nga si kompensohen pensionistët për çmimet e ushqimeve e dritave te pasojat politike të tërmetit "non grata" tek PD e deri tek sekretet e fenomenit Broja.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha