'Shtypi i Ditës dhe Ju' me Andi Kapxhiun, ja çfarë shkruajnë gazetat sot e Hënë 18 tetor 2021

18 Tetor, 08:26 | Përditesimi i fundit: 2021-10-18 08:34:48

Titujt e gazetave për sot, nga Edi Rama rrëfen sekretet te ja pakti i prishur Basha-Berisha që hapi luftën e deri tek Kukësi streson Partizanin e Tirana në krye.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha