'Të shenjtërojmë Hoxhën për rendin e qetësinë', telefonuesi i shqetësuar: Vrasjet po bëjnë kërdinë

12 Maj, 09:30 | Përditesimi i fundit: 2021-05-12 09:30:47

“Vrasjet po bëjnë kërdinë dhe kjo është e patolerueshme”. I këtij mendimi ishte një telefonues në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se në komunizëm kishte rend, e qetësi shpirtërore ndërsa sot krimi po bën kërdinë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha