Vajza 11 muajshe u strehua pas apelit në ‘Pa Gjurmë’, ministrja Koçiu e viziton në Shtëpinë e Foshnjes: E trazuar nga ngjarja e shëmtuar

10 Prill, 16:11 | Përditesimi i fundit: 2024-04-17 18:54:25

Foshnja 11 muajshe e braktisur nga nëna e saj 17 vjeçare në Patos u strehua ditën e djeshme në Shtëpinë e Foshnjes "Hanna dhe Rozafa" në Tiranë pas apelit në emisionin “Pa Gjurmë” në Report TV