Veliaj në mesazhin e së dielës: Rikthyem rregullin, disiplinën dhe ligjshmërinë në qytet, Tirana larg qytetit që gjetëm 8 vite më parë

19 Mars, 11:34 | Përditesimi i fundit: 2023-03-19 14:18:50

Tirana nuk ka krahasim me atë që ishte 8 vite më parë. Ky ishte mesazhi i kësaj fundjave i kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Ai tha se në kryeqytet është rikthyer rregulli, ligjshmëria dhe pastërtia.

Kategori të tjera