Veliaj takon kryetarin e Komunës së Gostivarit, Arben Taravari: Ecim krah për krah me Maqedoninë e Veriut në rrugën e integrimit në BE

31 Korrik, 12:31

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti në zyrë kryetarin e Komunës së Gostivarit, Arben Taravari, të cilit i tha se në rrugën e integrimit në Bashkimin Evropian, dy vendet do të ecin krah njëra tjetrës. Ata diskutuan edhe rreth realizimit të aktiviteteve të ndryshme për të rinjtë, në fushën e inovacionit, artit dhe kulturës

Kategori të tjera