Vishet nuse pa patur burrë/ Prek 40-vjeçarja: Lumturinë e gjej tek vëllai, dhe pse….

28 Mars, 12:34

Në studion e “Rreze Dielli” Albana Barçi, 40 vjeçarja nga Tirana rrëfen historinë e jetës. Kujdesi për vëllain me probleme të shëndetit mendor, bëri që ajo të mos krijojë ende familjen e vet. E apasionuar pas artit, pikturës dhe poezisë, Albana mes emocioneve dhe lotëve tregon pengjet e saj, edhe pse "single" tregon sesi arriti të vishej nuse duke realizuar ëndrrën e saj për t’u veshur me fustan të bardhë…