Zhgënjim në studio/ U braktis para 34 vjetesh, gazetarët i gjejnë nënën por ajo e refuzon

30 Korrik 2019, 22:08

Pjesa e dyte e Pa Gjurme dt 30 korrik Pa Gjurme- Zhgenjim ne studio/ U braktis para 34 vjetesh, gazetaret i gjejne nenen por ajo e refuzon serish vajzenKjo histori u trajtua pak dite me pare dhe mberriten shume informacione. Stafi zbuloje vendodhjen e nenes biologjike, e cila jo vetem refuzon te takoj vajzen e saj, por ajo vite me pare I ka kerkuar prinderve biresues te mos I tregojne te verteten Mimozes. Nga ana tjeter, eshte mesuar se familjaret e babait jetojne ne Vlore dhe jane te gatshem ta takojne vajzen e tyre.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha