10 njerëz që ndryshuan pamjen e tyre të jashtme dhe zbuluan një 'person' të ri

Njerëzit mund të kenë produktet më të mira kozmetike, trajnerët më të mirë në palestër, por këto nuk janë gjithmonë të mjaftueshme për të pasur sukses në transformimin e trupit dhe pamjes. Vetëm përmes vullnetit të fortë dhe vendosmërisë mund të arrijmë qëllimet. Siç thonë "asgjë nuk është e pamundur", dhe këta vërtetuar kanë vërtetuar se kjo është e vërtetë.

J.SH./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Takimi i 7 mes dy qeverive Shqipëri-Kosovë dhe 16 marrëveshjet e nënshkruara i konsideroni:×

Lajmi i fundit

John

Rusia dhe Kina kundërshtojnë Samitin e Demokracisë si pengesë të modernizmit:Produkt i mentalitetit të Luftës së Ftohtë