A do të jetë Sali Berisha kandidat për deputet? Basha nuk mendohet dy herë: Po, do garojë ku të dojë ai (VIDEO)

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë me dije se ish-lideri i PD-së dhe ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë kandidat për deputet.

I ftuar në emisionin “Opinion”, Basha u shpreh shkurt se ish-kryeministri Berisha do të kandidojë ku të ketë dëshirë.

BISEDA NË STUDIO:

Fevziu: A do të jetë PD e hapur për të gjithë? Dhe për ata zëra kritikë ndaj jush?

Basha: Kjo pyetje e ka marrë një përgjigje tashmë, PD do të jetë e hapur për të gjithë.

Fevziu: Edhe për zonjën Topalli nëse kthehet?

Basha: Padiskutim që po

Fevziu: Po zoti Patozi?

Basha: Ai tashmë e ka partinë e tij, por siç e thashë, kjo pyetje e ka marrë përgjigjen

Fevziu: A do të jetë Sali Berisha kandidat për deputet?

Basha: Po!

Fevziu: Në cilin qytet?

Basha: Ku të dojë!

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Universitetet mësim online dhe mbyllen konviktet, ju duket i drejtë vendimi i Komitetit të ekspertëve?

Komento

Komente

 • Karadakliu: 23/09/2020 09:36

  Kjo gjendje,kjo deklarate e PD eshte pasqyre se, aty nuk ka ende asnje ndryshim nga e kaluara e shemtuar.

  Përgjigju
 • Iris: 19/09/2020 02:04

  Basha po e trajton Berishen si mysafir shume I vecante qe I ka ardhur ne SHTEPINE E TIJ.-Je I mirepritur te ulesh ku te duash,por ama je mysafir ne shtepine time,jo zot shtepie.

  Përgjigju
 • vjosa: 18/09/2020 23:17

  POPULLI NUK DO JU JAPE VOTEN DY KRIMINELEVE BASHA DHE BERISHA ---MESUESI YT NE KRIME DHE VJEDHJE...

  Përgjigju
 • Lyl Shalngjituri: 18/09/2020 11:13

  Eh mer Lyl, boj gaf e kundeshto Salplehun pa te rrjep te gjall Sala. Pas kesaj deklarate shko e lepiji by... se detyren e bone per sot

  Përgjigju
 • Cubi: 18/09/2020 10:52

  Hallall ke e trasha luli. E ke te mbushur. Po ore me ty do meren shqipetaret mor rrk. Po pse mbrapa do shkoj shqiperia se do ti dhe sali qeni. Nga tre nje me te gjatin do fitosh me kriminelat e kombit,vet ne krye,sala pas,mediu dulja,ndoka,mona duka i krimit e ku di une sa kriminela te tjere ke ne radh.

  Përgjigju
 • Delinquenti: 18/09/2020 10:01

  Ore po' ky I pari po' edhe te tjeret qe akoma se kane mor vesh punen e PLAKUT mere SA ME SHUM TA AFROJN AQ ME SHUM KEQSOHEN PUNET NE PD. PLERA KA SA TE DUSH DHE VOTAT DO TE JA JAPIN MUN TE HYJE NE PARLAMENT ORE TE MJERE PO MANI NJE NGA NJEREZIT ME TE KORRUPTUM NE SHQIPERI DHE ME TE PERFOLURIN PER NJE PORDHE QE KA BO KETU E 25 VJET JU E MANI AKOMA

  Përgjigju
 • TTT: 18/09/2020 09:31

  O toçkuklle, i more leje Sales per te bere çiçin sot ne mengjes? Klloun qesharak

  Përgjigju
 • F-35: 18/09/2020 09:29

  Ky ben sikur ka gje ne dore! Nese nuk sillet mire, tropojanet nuk e lene te futet as ne zyre. A mund te imagjinohet te jete Doktori ne dore te ketij dordoleci?!

  Përgjigju
 • sadushja: 18/09/2020 08:50

  te vej ne tepelen...atje e ka te sigurt ......hajdarin

  Përgjigju
 • Toni: 18/09/2020 08:41

  Bravo z.Basha...

  Përgjigju
 • redi: 18/09/2020 08:33

  Lul jep diregeqen oara zgjedhjeve se ti nuk je per ate pune .Dojtiri eshte drejtues absolut i PD dhe duhet te dali ne balle dhe jo prapa skenes . Vet pohomi i Bashes se do jete Saliu kandidat dhe do kandidoje lu te doje tregon haptazi qe Luli eshte nje kukull ne diren e doktorit

  Përgjigju
 • Daje Hasani: 18/09/2020 08:30

  Lulaqit edhe ne WC nuk ja mban pa pyetur Sali Erdoganin.

  Përgjigju
 • Europ: 18/09/2020 08:19

  Streha e fundit e maskarenjeve mund te na e thuash kush eshte.

  Përgjigju
 • FATMIRI: 18/09/2020 08:13

  SALIUT EDHE TY ÇFAR TJU MBAJ PRAGU SHTEPISE DHE TER FISIN

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Meta shpërthen ndaj Ramës: Qen bir qeni, ka të bëjë me një president nga Skrapari