‘BBV’ i dhuroi shtëpinë që ëndërronte, Arjola Demiri tregon arsyen përse u rikthye prap në lojë

‘BBV’ i dhuroi shtëpinë që ëndërronte, Arjola Demiri tregon arsyen përse u rikthye prap në lojë

Aktorja Arjola Demiri u surprizua nga “Big Brother VIP” mbrëmjen e spektaklit të një jave më parë, ku i dhuruan një shtëpi për të dhe fëmijët e saj.

Po atë natë, Arjola ishte në nominim, ku u eliminua por fati deshi që ajo të rikthehej sërisht me ‘biletën e kthimit’ për të vazhduar lojën. Gjatë një bisede me Ilir Shaqirin dhe Donald Veshajn në oborr, aktorja është shprehur se ‘është kthyer vetëm se kishte fat jo për të luftuar për finalen’. Ajo ka treguar se dëshira e saj ishte të fitonte çmimin e madh por mbas surprizës së madhe që i bëri “Vëllai i madh”, Arjola është shprehur se e  ka fituar “Big Brother”-in e saj.

“Jam kthyer vetëm sepse kisha fat, jo për të luftuar për finalen. Sepse unë kur jam nisur dëshira ime ishte që të fitoj “Big Brother VIP” për të blerë një shtëpi.”,- tha ajo.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

E plotë/ Lëvizja e parave mes Monika Kryemadhit, mamasë që shiste qepë, vëllait Drini, vjehrrit Nuri Peti dhe SGS! Roli komprometues i Ilir Metës