Donaldi me shenja në trup, Bora na zbulon arsyen

Donaldi me shenja në trup, Bora na zbulon arsyen

Bora dhe Donaldi

Bora Zemani dhe Donald Veshaj po tregohen shumë aktivë në rrjete sociale duke na treguar prapaskena nga filmi i tyre i ri ku protagonistë do të jetë vetë çifti.

Së fundmi Bora ka postuar një video duke treguar pasojat e xhirimeve në trupin e Donaldit, i cili shfaqet me shenja të djegurash nga dielli në qafë.

"5 herë jo" mban titullin filmi, i cili do të publikohet në dhjetor e do të tregojë historinë e Borës dhe Donaldit.

1/2
G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A parashikoni që Berisha do t'ia lërë trashëgim partinë Argita Berishës?×

Lajmi i fundit

Anëtarësimi në BE! Shqipëria merr letrën e presidencës spanjolle! Greqia tërhiqet nga kushti për çështjen e Fredi Belerit

Anëtarësimi në BE! Shqipëria merr letrën e presidencës spanjolle! Greqia tërhiqet nga kushti për çështjen e Fredi Belerit