Drejt shërimit pacienti i parë i prekur me koronavirus, mjeku: Ishte me risk të lartë

1584481843_1584475515ylli2.jpg

Referuar lajmit se pacienti i parë me koronavirus është drejt shërimit, mjeku Alban Ylli tha se "Pacienti i parë ka qenë në risk më të lartë për shkak të moshës se është i ati, pacienti zero është më i ri. I ati ka qenë në gjendje të mirë. Jam optimist se ky ka qenë në rrezik më të madh".


Lajmi kryesor:

Nga se vuani dhe a rrezikoni? Përgjigjet mjeku, pse fëmijët janë imunë, astmatikët të bëjnë kujdes! Shenjat e para të koronavirusit


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

Mbledhja e PS në Vlorë,  Afrim Qëndro lë postin e zv/kryetarit të Bashkisë në Vlorë, zhvendoset në Elbasan me Gjiknurin