E kuruar deri në detaje, Grida Duma publikon foton nga pushimet! Ja kush e shoqëron

E kuruar deri në detaje, Grida Duma publikon foton nga pushimet! Ja kush e shoqëron

Grida Duma

Deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka nisur pushimet! Ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto me mbesën e saj.

“Duke ecur me mbesën time të bukur drejt detit! Zemra ime Illyria!”, shkruan Duma krahas fotos me vogëlushen.

Ajo që vihet re në pamjen e deputetes është veshja gjithë stil dhe e kuruar deri në detaje, që e karakterizon dhe në daljet e saj publike si dhe në seancat plenare në Kuvend.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • MR JIM MURPHY: 16/08/2022 21:53

  SHQIPERIA VARFER ME POLITIKANE TE PASUR

  Përgjigju
 • Eva: 16/08/2022 20:04

  Te shkreten e mbyti varferia,prandaj ja qan hallin popullit qe eshte i varfer.

  Përgjigju
 • Salianji: 16/08/2022 19:06

  Fotograf eshte ai zhapiku.. Mr been ! Se si mund te rri njeriu me salianjin!!!.. Por materia ca z'benkerka, bashkejeton Dhe Pela Arabe me Miun e pusetave.. E ka vertetu jeta.

  Përgjigju
 • Kim: 16/08/2022 16:07

  Zonja del me mbesen, ju direkt me komente pa lidhje. Ruajini kur te flase si politikane, jo si halle apo teze.

  Përgjigju
 • Edi: 16/08/2022 14:08

  Sikur ti fuste nje tegel edhe tapes, atehere kurimi do komletohej

  Përgjigju
 • Adi: 16/08/2022 13:53

  Kenkan bërë kurioz anglezët ta dinë se kush është kjo. Pra të jeshë anglez dhe mos ta lexosh fare fare dhe mos ta keshë idenë se kush është kjo që shkruan dhe të jeshë shqiptarë që e njeh por nuk e din çka po shkruan derisa ta marrësh ta përkthesh nga gjuha e anglezit..... hmmmmm ja vlenë të jesh shqiptarë....

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Frrok Çupi: ‘Je suis Duçe!’ Fashizmi zgjon shpresa në Tiranë

Frrok Çupi: ‘Je suis Duçe!’ Fashizmi zgjon shpresa në Tiranë