Egla drejtuar Gracianos: Injorant je shpirt (VIDEO)

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” duket se grindjet e Eglës me banorët e tjerë nuk kanë të sosur. Gjatë mbrëmjes të së enjtes Egla ka debatuar përsëri me Gracianon.

Eglën ka shkuar në shtratin e tij duke e ‘bezdisur’ dhe drejtuar fjalë të pahijshme drejt tij.

Gjatë bisedës Egla dëgjohet të thotë: “Injorant je shpirt”; “Dukesh sikur je zhapik”.

Nuk është hera e parë që kjo e fundit përdor një gjuhë fyese për një banor aty brenda.

SI.E./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • desjan: 16/02/2024 20:00

    ja ke gjetur fiks ketij karkalecit graciano si zhapik eshte fiks njeri ma i shpifur nuk mund te gjendet.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Basha akuzon se ka aleancë PS-Rithemelimi kundër SPAK, e besoni?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet e 2025, Alibeaj: Lista e kandidatëve për deputetë, gati brenda majit

Zgjedhjet e 2025, Alibeaj: Lista e kandidatëve për deputetë, gati brenda majit