Festojnë përvjetorin e lidhjes së tyre, Donald Veshaj ndan fotot krah Bora Zemanit

Festojnë përvjetorin e lidhjes së tyre, Donald Veshaj ndan fotot krah Bora Zemanit

Çifti i shumëpërfolur Donald Veshaj dhe Bora Zemani festojnë sot përvjetorin e lidhjes. Donaldi ka ndarë disa foto krah Borës, ndërsa foto janë publikuar edhe nga moderatoja.

Bora shkruan krahas fotove numrin 5. Epo dihet tashmë që data 5 është një ditë e rëndësishme për çiftin.

Në puntatën e 'Dancing with the Stars’, Bora i kërkoi bashkëprezantuesit të saj Eno Popit ta mbyllë pak më shpejt programin, pasi “ka një sebep”.

“Ora është fiks 00:00 edhe shkon data 5. Unë duhet të shkoj me dikë që kam aty pas se ashtu kemi një sebep shumë të rëndësishëm. Një gotë më shumë në datën 5”- u shpreh Bora.

Donaldi nuk e la pa kujtuar datën 5 edhe një vit më parë, ndonëse ishte pjesë e ‘Big Brother’. Ai i dërgoi live një varëse Borës, të futur në një kuti me ëmbëlsira.

1/3
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lista e PS për 14 Majin me 44 rikandidime e 17 emra të rinj, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Planifikuan vjedhje me armë në Lushnjë, arrestohet shoferi i makinës në Elbasan! Në kërkim 2 të tjerët, rrezikuan jetën e policisë kur ia mbathën

Planifikuan vjedhje me armë në Lushnjë, arrestohet shoferi i makinës në Elbasan! Në kërkim 2 të tjerët, rrezikuan jetën e policisë kur ia mbathën