Foto sexy me bikini! Olta Gixhari qenka shëndoshur dhe ndjekësit çfarë nuk i thanë (Foto)

Olta Gixhari është një nga aktoret më sexy. Ajo ka ndarë në rrjetet sociale disa foto nga pushimet e saj larg Shqipërisë, por pa treguar destinacionin.

Një prej fotove është mjaft tërheqëse kur Olta shfaqet me bikini dhe tenton të kalojë një litar. Bukuroshja shqiptare është sulmuar nga komentueseit, pasi është shëndoshur dhe i duket celuliti.

Gjatë këtyre pushimeve Olta është kujdesur të mos postojë shumë foto me bikini, por kanë dominuar ato me ngjyrë të zezë. Olta i ka injoruar komentet negative ndaj saj.

1/5
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket i drejtë vendimi i BE për të mos hapur kufijtë me Shqiperinë pas 1 korrikut?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Gara për të mbijetuar/ SHBA grumbullojnë gjithë rezervat e ‘ilaçit të shpresës’, BE-ja me ‘duar bosh’ negocion me kompaninë ‘Gilead’